נעים מאד! אני שירלי יעקב. קוסמטיקאית פרא רפואית . הקליניקה שלי ממוקמת ביקנעם עילית, במתחם משותף עם "מספרת עופר גבריאל" המצוינת.

תמיד ידעתי שכשאגדל ארצה להיות קוסמטיקאית. קוסמטיקה משתלבת מושלם עם האופי הרגוע והשליו שלי, עם השאיפה שלי לאסתטיקה, שלמות, דיוק וחשוב מכל – עם הרצון שלי לשמח ולעשות טוב לאנשים אחרים.

החלום הנוסף שלי, שאולי גם הוא ייהפך יום אחד למציאות – הוא האפייה!

בינתיים, עד שאפתח, בצמוד לקליניקת היופי שלי, מאפיית בוטיק קטנה וביתית ואציע ללקוחותיי קפה ועוגה טעימה בכל ביקור, אני מחליפה עם לקוחותיי מתכונים ובכל יום ראשון לקוחותיי יודעים שמצפה להם פרוסה מעוגת יום השבת שלי!

לימודים והכשרות מקצועיות

בשנת 2005, בהיותי בת 25, פתחתי עסק עצמאי לטיפוח ויופי לאחר שלמדתי ב"נייל סטודיו" בניית ציפורניים, מניקור, עיצוב גבות ושעווה. בשנה הראשונה עבדתי בביתי במושב ולאחר שנה, כאשר העסק צמח וגדל עברתי לעבור ביקנעם. על אף שהעסק עבד טוב ושגשג החלטתי שלא לוותר על החלום האמיתי שלי – וללכת ללמוד קוסמטיקה פרא רפואית וטיפולי פנים.

את לימודי הקוסמטיקה התחלתי בשנת 2010 במכללה לקוסמטיקה רפואית ברמת גן ומיד עם סיום הקורס נרשמתי ללימודי המשך לקוסמטיקה פרא-רפואית באקדמיה של חוה זינגבוים אותם סיימתי בשנת 2011.

בשנת 2014, עברתי קורס "מאבחנת רב מערכתית" בבית החולים איכילוב, תל-אביב. הקורס הינו שיתוף פעולה תקדימי ופורץ דרך בכל קנה מידה של חוה זינגבוים עם רופאי המרכז הרפואי איכילוב. זוהי פעם ראשונה בה מתקיים שיתוף פעולה בין עולם הקוסמטיקה לבין מוסד רפואי ידוע. מטרת הקורס הינה להזניק את הקוסמטיקאיות הפרא-רפואיות שלב נוסף אל עבר ידע מעמיק יותר ועוצמה מקצועית. הקורס העניק לי ידע רחב, כולל ומעמיק על מערכות הגוף והנפש השונות, מצבים והיבטים רפואיים רבים, יכולת אבחונית ברמה גבוהה וראייה רחבה של מצב המטופל.

באמצעות הידע הרב שרכשתי בקורס האבחון הרב מערכתי ובמהלך הדרך כולה, כיום אני עורכת אבחון לכל אחת מהמטופלות שלי באמצעות מערכת ממוחשבת, אבחון ידני ובנוסף תשאול מקיף ודיאגנוזה. כך, תוך התחשבות מוחלטת בשאר מערכות הגוף ובתוצאת האבחון, אני מתאימה טיפול פרטני ואישי לכל מטופלת ומטופל. הטיפול המקצועי, התכשירים האיכותיים, בשילוב הסברים והמלצות להמשך טיפול בבית – עושים את ההבדל! והמטופלים רואים זאת כבר מטיפולם הראשון.

בתור אחת שסבלה כבר מגיל צעיר מבעיות עור ובין היתר מאקנה, היה חשוב לי לעבור את כל ההליך הארוך והחשוב הזה על מנת שאוכל לסייע לעצמי לטפח ולשמור על עורי ובעיקר לעזור לאחרים להשיג עור פנים חלק וזוהר ולפתור את הבעיות בעורם אחת ולתמיד.

האני מאמין שלי

כחלק מהשלמת החוויה הכוללת, חוויה של רוגע ושלווה, הפסקה קלילה מהחיים הקדחתניים והתמקדות בהרגעות, יופי וטיפוח, אני דוגלת, בכל הטיפולים שאני מספקת בקליניקה שלי, בעדינות ורוגע. הטיפולים שלי אינם חודרניים ואגרסיביים, ובאמצעות שימוש בתכשירים המעולים של חוה זינגבוים, בעלי ריכוז גבוה של חומרים פעילים וחדירים לעור והרבה ידע והקשבה לעור – אני עוזרת למטופלי להגיע לתוצאות מופלאות, מראה טבעי, נקי, חיוני והכי חשוב עבורי – אני גורמת להם לחייך!  

אז בואו לפינה הקסומה שלי. פינה שכולה שלווה ויופי – תראו תוצאות מהממות וכמובן תנוחו לרגע מכל הריצות – שזה בעצם הכיף האמיתי!

אוהבת, שירלי.