לק ג'ל

לק הג'ל כבר מזמן הפך להיות חלק משגרת הטיפוח שלנו. הוא יעיל, מהיר, נוח, יפיפייה ונשאר אתנו לאורך שלושה שבועות (!). אז אם את מכורה ללק אבל נמאס לך שהוא כל הזמן מתקלף – יש פתרון.

באמצעות מכונה ייעודית המייבשת את לק הג'ל, הלק מחזיק לאורך זמן ונראה בוהק ויוקרתי. לך נותר רק לבחור צבע, לשבת על הכיסא ולהתפנק ולאחר שנסיים – פשוט להתפעל! מניסיון – לא תפסיקי להביט בידייך

הסרת שיער בשעווה

הסרת שיער באמצעות שעווה איכותית לנשים וגברים כאחד, בכל האזורים בגוף. בהסרת השיער אני מקפידה על עדינות, היגיינה ודיסקרטיות. בעזרת שעווה עדינה ואיכותית אני נמנעת מהשארת כוויות או סימנים.

הסרת שיער לצמיתות באמצעות מכשיר IPL

הסרת שיער באמצעות מכשיר IPL  של חברת סינרון מדיקל לנשים ולגברים לכל איזורי הגוףהסרת שיער באמצעות IPL או בשמה המלא INTENSE PULSED LIGHT, היא אחת מהשיטות החדשות והנפוצות ביותר בתחום הסרת השיער לצמיתות. היא דומה להסרת השיער באמצעות טכנולוגיית הלייזר בכך שהיא נעזרת בגלי אור על מנת לזהות את השעירה ולהשמידה מהשורש. ההחלמה מהטיפול היא מהירה ולא פוגעת בשגרת היומיום של המטופל.

תוצאות הטיפול הסופיות של הסרת השיער באמצעות מכשור ה-IPL תורגשנה לרב לאחר 6-12 טיפולים. אך ברור כי נתון זה משתנה מאד בין אדם לאדם. אצל רב המטופלים תוצאות יורגשו כבר מהטיפולים הראשונים ויורגש דילול מהותי בכמות השיעור.

כיצד מתבצעת הסרת השיער באמצעות IPL?

בדומה להסרת השיער בלייזר, גם כאן יש לגלח את השיער טרם הטיפול על מנת למנוע צריבה בעור. במהלך הטיפול מורחים קרם ייחודי המסייע להרגעת העור ולקירורו ולאחר מכן עובדים עם המכשיר על האזורים המיועדים תוך יריית פולסים ש אור על פני האזור.

טיפולים באזורים קטנים כגון פנים מפשעה משכים כרבע שעה ואולם טיפולים באזורים גדולים כגון גב או רגליים נמשכים כ-30-45 דקות בממוצע.

יתרונות השימוש בטכנולוגיית IPL?

  • מדובר בטכנולוגיה בטוחה מאד, כך שהסכנות הטמונות בשימוש בה נמוכות בהשוואה לטכנולוגיות אחרות.
  • הסרת השיער באמצעות IPL הינה זולה באופן יחסי.
  • ניתן לשימוש במגוון רחב של גווני שיער ועור לעומת שיטות אחרות.
  • טיפול חדשני שאינו כואב ולא מצריך שימוש במשחות מאלחשות.

עיצוב ושיקום גבות

עיצוב גבות באמצעות פינטצה/חוט/שעווה בהתאם לצורך ולבחירת הלקוחגבות הן המסגרת של הפנים על כן אני מאמינה גדולה בעיצוב טבעי ונקי של הגבות, תוך התחשבות במבנה הטבעי של הגבה. במידת הצורך אמליץ גם על שיקום הגבה וגידולה על מנת לשנות את צורתה על מנת שתתאים ללקוח ולמבנה פניו.

איפור קבוע בשיטת השערה

גבות, גבות, גבות – כמה שהן קטנות, ככה הן חשובות. הן משמשות מסגרות לפנים, יש להן השפעה על המראה. שינוי קטנטן בצורה הגבה או בעובי שלה עשוי להרים את הפנים, להצעיר אותן ולרענן אותן. לא כולנו זכינו בגבות מושלמות, חלקנו אף "שחקנו" עם הגבות שלנו והרסנו אותן, חלקנו פשוט חווינו נשירה בשיער הגבה. התשובה: איפור קבוע באמצעות שיטת השערה.

אז מה זה בכלל?

איפור קבוע בגבות מאפשר לעצב את הגבות, להתאימן למראה הפנים ולמבנה העין. איפור קבוע בגבות מאפשר לשנות את הגבה כליל, להפוך גבה דקה לעבה, גבה קצרה לארוכה ועוד ועוד. אולם, יש לבחון טוב טוב טרם בחירת מאפרת קבועה לגבות היות והתוצאה היא קבועה ובלתי הפיכה. שימי לב כי את בוחרת קוסמטיקאית בעלת ניסיון בהתאמת הגבה למראה הפנים הכולל, אמינה ומקצועית.

למי זה מיועד?

איפור קבוע לגבות מיועד למי שרוצה מראה קבוע, אחיד ואסתטי. היא מתאימה למי שחווה חוסר איזון במראה גבותיו. מדובר בפתרון יעיל וחסכוני אשר שומר על מראה אחיד ונקי לאורך כל ימות (ועונות) השנה.

שיטת השערה – טרנד לוהט שמשנה את התמונה

שיטת השערה היא טכניקה בה מחדירים פיגמנט בגבה היוצר אפקר של שערות וניתן להגיע עמו לעיצוב גבה מלא ומושלם.

בשיטת השערה משתמשים במכשור ייחודי, אותו המכשור של איפור קבוע, אולם מחוברת אליו מחט. מדובר בטכנולוגיה חדשנית ומתקדמת המאפשרת רמת דיוק מרבית לשליטה בעומק החדירה לעור. ניתן לצייר שיערות (אחת אחת) אשר נראות כשיערות אמיתיות כך שלא ניתן להבחין בין שיער אמיתי לבין שיער מצויר. השיטה מבטיחה תוצאות מדויקות ויפיפיות, ללא פציעת הרקמות והדמיית שיער מושלמת!

טיפ: עצבי את הגבה בצורה הטבעית ביותר, לא לפי טרנדים חולפים ובהתאם למראה פנייך.

טיפול פנים

טיפול הפנים שלי הוא טיפול מפנק ומרגיע. אני מאמינה שכאשר מתייחסים לעור בכבוד הראוי לו הוא משיב לנו זוהר ורכות. פרט לכך שמטרת טיפול הפנים בראש ובראשונה היא לטפל בפנים, להחיות ולהצעיר אותן ולתת להם ניקיון יסודי ואת הזוהר והלחות שהיו חסרים להן, טיפול פנים זאת הזדמנות מצוינת לשכב, לעצום עיניים ופשוט להרגע.

הטיפולים שלי מותאמים לכל מטופל ומטופלת וטרם הטיפול אני עורכת אבחון עור ממוחשב, הסתכלות ותשאול יסודיים. לאחר שאני אוספת את הנתונים אני מתחילה בטיפול פנים לא פולשני ואגרסיבי אלא עדין, מותאם ונכון זאת על מנת למנוע נזקים עתידיים.

במהלך הטיפולים אני משתמשת בתכשיריה הפנטסטיים של חוה זינגבוים, ומתאימה בצורה מרבית את התכשירים למטופל.

טיפולי הפנים יחלו בניקוי עמוק ויסודי באמצעות תכשירים מיוחדים ולאחר מכן אזין את העור על ידי מסכות מתאימות.

טיפ: מומלץ לבצע טיפול פנים אחת לחודשיים-שלושה. מובן כי זה תלוי במצב הפנים, בצורך ובתוצאות האבחון.

מניקור ופדיקור רפואי ורגיל

מניקור ופדיקור הם הפינוק האולטימטיבי, בין אם לך עצמך ובין אם כמתנה לאהובך. בקליניקה שלי תוכל להנות ממניקור ופדיקור יסודיים, סטריליים והיגייניים, ברמה הגבוהה ביותר

הפדיקור שלי מתבצע תוך התרווחות על כורסת מסאז' סופר מפנקת, תוך עיסוי בגב ובשכמות. נתחיל עם אבחון צורכי כף הרגל והתאמת הטיפול המתאים. לאחר מכן נתחיל בטיפול הפדיקור בו נסיר את שכבות העור הקשה ברגליים והציפורניים ונעסה את כף הרגל עם תכשירים ייעודיים לתוצאות מושלמות של רוך ואסטטיקה.

טיפ: מומלץ להגיע לפדיקור ומניקור אחת לשבועיים – שלושה, תלוי במצב כף היד/הרגל.