תגידי שלום ל- PROPHECY הקרם החדש מבית חוה זינגבוים ששם סוף להזרקות ומחזיר לנו את הפנים הצעירות

פריצת דרך חדשה מבית חוה זינגבוים שלא משאירה אף עור אדיש. תכירי את הקרם החדש שסוף סוף ישים סוף להזרקות ויחזיר אלינו את העור הצעיר והזוהר – מתרגשת? גם אנחנו.

כבר מזמן הבנו שאנחנו לא הולכות ונהיות צעירות יותר, גם הבנו שמעין הנעורים כנראה לא קיים. החיים קדחתניים ומלאי דאגות והעור שלנו מאבד מזוהרו. חוה זינבוים מציעה לנו דאגה אחת פחות – קרם הפרופסי.

אלו חדשות מרעישות לחובבות ההזרקות וגם למי שנמאס לה פשוט מקימטוטים, קמטים ושאר הירקות. הקרם החדש של חוה זינבוים שפותח על ידי מדענים ישראלים מאוניברסיטת בר אילן כאן כדי לשנות את תחום היופי ב-180 מעלות ואיזה כיף שאנחנו כאן כדי לחוות את זה!

ההבטחה

עור פנים מיושר וזוהר זאת באמצעות העלאת רמת הלחות בעור ומניעת בריחת מים מעומק העור ושיפור הטקסטורה של העור על ידי החדרת חומצה היאלורונית.

מה זה בכלל חומצה היאלורונית ומי צריך אותה בכלל?

החומצה ההיאלורונית (HA-Hyaluroonic) הינה חומר יוצא דפן היות והתכונה הבולטת ביותר שלה היא יכולת לספוח אליה כמויות אדירות של לחות. גופינו החכם, מייצר את החומצה באופן טבעי בעור. אך ככל שאנחנו מתבגרים הגוף מייצר פחות ופחות חומצה היאלורונית ויחד עם זאת עור הפנים מזדקן.

הפתרון להפחתה בייצור הטבעי של החומצה ההיאלורונית היה עד כה – הזרקות של חומצה היאלורונית אל תוך העור על מנת להשיב לעור את המראה הצעיר, המתוח ומלא הלחות. שנים שמנסים מיטב החוקרים להמציא קרם שיחליף את הצורך בזריקות אל תוך העור וייתן לנו פתרון ביתי להחדרת החומצה אל תוך העור.

והינה זה קרה. במחקר האחרון שנערך על ידי חוקרים מאוניברסיטת בר אילן, הצליחו החוקרים להפיק את החומצה בגדלים שונים של חלקיקים ועל ידי כך לאפשר החדרה אל תוך העור גם באמצעות קרם.

עד היום ניתן היה לרכוש אבקה של חומצה היאלורונית בעלת מבנה גרגירים קטן המסוגל לחדור אל העור. ואולם, כל ניסיון להפיק מכך קרם כשל היות ולשם הפקת קרם מהאבקה היה צורך לערבב את האבקה עם מים. ערבוב האבקה עם המים גרם לכך שחומצה ספחה מים, איבדה מהמבנה הקטן שלה וכן איבדה מתכונותיה הייחודית: כושר לכידת רדיקאלים חופשיים, אפקט יישור הקמטים ויכולת החדירה אל תוך העור.

באמצעות החידוש המהפכני, שאפשר להקטין את המולקולות בתוך המים ולהשאירן קטנות, פיתחה הקוסמטיקאית הפרא רפואית, חוה זינגבוים, לראשונה את הקרם בעל פורמולה ייחודית המאפשרת החדרה של החומצה אל תוך שכבות העור העמוקות. מי שאינו מגיע מהתחום מתקשה להבין על מה כל המהומה, אך מדובר במהפכה של ממש. נכון להיום, אף מדובר בטכנולוגיה היחידה בעולם (!) המאפשרת החדרה של החומצה ההיאלורונית אל תוך העור באמצעות קרם. על פי המדענים מריחת הקרם עם החומצה ההיאלורונית, תוביל לתוצאה זהה כמו הזרקת החומצה אל תוך העור. אז רגע, אפשר להגיד שלום לזריקות היקרות ולכאבים?

לסקפטים שבנינו: האם זה באמת עובד?

נשמע טוב מדי מכדי להיות אמיתי? גם לנו! אז לא ויתרנו ויצאנו לבדוק. והמסקנות היו הפתעה של ממש. כבר מהשימוש מהראשון ניתן לראות שינוי של ממש אבל השינוי הבאמת מהותי יגיע לאחר שבועיים מרגע השימוש.

התוצאות הנראות לעין הן:

  • מיצוק העור
  • שיפור מרקם העור
  • העלאת רמת הלחות בעור
  • הענקת נפוח השפתיים
  • טשטוש הקמטים
  • עור קורן וזוהר

פריצת הדרך הזו היא תחילתה של ידידות מופלאה ומחודשת עם עור הפנים שלנו, שיקבל בוסט חיוביות שהיה לו חסר כל כך. אז אפשר להניח בצד את המזרק ולהצטרף למהפכה שמגיעה בצנצנת של 60 גרם ובעלות של 575 ₪.

נשמע לך הזוי? בקליניקה שלי ניתן לנסות את קרם הפרופסי על הפנים ולחוש בהבדל. לשאלות, התייעצות וקביעת ניסיון בחינם – צרי קשר!