מדיניות החזרים כספיים והחזרות
תקנון

1. האתר מופעל ע"י "שירלי יעקב " עוסק מורשה 040638884
2. האתר מנוהל ע"י שירלי יעקב קוסמטיקאית מוסמכת.
3. אתר (כתובת האתר) הינו חנות וירטואלית לממכר מוצרי קוסמטיקה, קרמים, תכשירים קוסמטיים.
4. הרכישה באמצעות האתר היא בכפוף לתנאים להלן.

השימוש והקנייה באתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. אנא קרא את התקנון בקפידה שכן השימוש והרכישה באתר מותנים בהסכמתך לתנאים אלו כלשונם ובמלואם, ועצם פעולת הרכישה באתר מהווה אישור והצהרה כי הנך מודע ומסכים לכללים אלו .וכי לא תהיה לרוכש או מי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או כל מי שפועל מטעמו, פרט לטענה ו/או תביעה בגין הפרת התחייבות , אם תהיה.

תנאי השתתפות
רשאי לבצע פעולה באתר , כל אדם תושב מדינת ישראל בן 18 ומעלה (וכן חברה המאוגדת כדין לפי חוקי מדינת ישראל והרשומה ברשם החברות בישראל) אשר ברשותו כרטיס אשראי תקף מחברות האשראי המצוינות להלן: ויזה כ.א.ל , ויזה לאומי , אמריקן אקספרס , ישראכרט מסטרכרד. מבלי לגרוע מהאמור לעיל , תנאי מוקדם לאישור פעולה באתר הוא אישור של חברת האשראי או פייפאל אשר דרכה התחייב המשתתף לבצע רכישה.

פרטי המשתמש
בתהליך הרכישה, תתבקש לספק את הפרטים הבאים :
שם , שם משפחה , דוא"ל , כתובת , עיר , מיקוד , חברה , טלפון נייד.
מסירת פרטים כוזבים, הינה עבירה פלילית ע"פ החוק.
השלמת הרכישה תלויה באישור חברת האשראי או חברת פייפאל.

הצהרת פרטיות
הנתונים המוזנים לצורך ביצוע הרכישה , נחוצים להשלמת תהליך הרכישה והם מוצפנים ומאובטחים בתקנים המחמירים ביותר כגון: SSL הדרושים לרכישה און ליין.
אנו מתחייבים שלא למסור ו\או לשתף אף גורם בפרטים אלה, למעט שימוש  _  ו/או "__" ו\או ____ אך ורק לצורך השלמת תהליך הרכישה.
החיוב מתקיים במערכת הסליקה " תקבול " .
אתר ניחוחות ו/או "קרן בן יעיש" ו\או לא שומרים מספרי כרטיסי אשראי או כל פרטי תשלום אחרים במחשביה
  אנו פועלים לשמירה מרבית על סודיות המידע שלכם אך לעתים ייתכנו מקרים שאינם בשליטתנו ובהם נגרם איבוד מידע שעלול להוביל לנזק.
במקרים אלו אתר שירלי יעקב ו\או מי מטעמה לא יהיו אחראים.
אתר שירלי יעקב שומרים לעצמם את הזכות להשתמש במידע נוסף (שאינו פרטי אשראי) כמו כתובת אימייל (ופרטים אחרים) על מנת לספק מידע על מבצעים, הנחות ועדכונים של החברה
החברה לא תעביר מידע על הלקוח בשום אופן לחברה צד ג' למעט חברות השילוח.
תוכלו להתקשר אלינו או לשלוח דוא"ל ל- shirlyyaakov@gmail.com
ולבקש שנסיר  את פרטיכם האישיים מרשימות התפוצה שלנו בכל זמן שתרצו בכך .

המוצרים
אנו עושים מאמץ להביא לכך שכל מוצר המוצג באתר יהיה זמין במלאי. אם מוצר שהוזמן אזל מהמלאי , תשלח לרוכש הודעה באמצעות הדוא"ל או באמצעות הטלפון לרכוש מוצר חלופי. במידה והמוצר החלופי יהיה זול או יקר מההזמנה המקורית יינתן מיד למזמין-הרוכש זיכוי או חיוב נוסף. אם לא יימצא מוצר העונה על צרכי הלקוח ההזמנה תבוטל וכרטיס האשראי לא יחויב ו/או יזוכה במידה וחויב.
תמונות המוצרים שמופיעים באתר הינם לצורך המחשה בלבד ואינן מחייבות, יחד עם זאת אנו באתר ניחוחות עושים כל שביכולתם שהפרטים והתמונות המופיעים באתר יהיו אמינים ומדויקים, אולם עלולים להתרחש טעויות ואי דיוקים שלא במתכוון. אתר שירלי יעקב אינם אחראים עליהם.

תשלום
מחירי המוצרים באתר – כוללים מע"מ כחוק.

כרטיס אשראי
לאחר ביצוע ההזמנה הלקוח מחויב מיידית בתשלום מלא.
במקרה של החזרה\ביטול אנו נזכה את הלקוח במלוא הסכום בניכוי עלות המשלוח (אם סיפקנו את המשלוח לבית הלקוח)

טלפון וכתובת
ניתן לבצע הזמנה טלפונית במספר 0522773553
במידה והנך מעוניין באיסוף עצמי כתובתנו – חרצית 52 יקנעם.

החזרה והחלפת מוצרים
החלפה ו\או החזרת מוצרים אפשרית בתנאי שלא חלפו 14 יום מאספקת המוצר ללקוח.
החלפת מוצר תתאפשר רק לאחר הצגת חשבונית מקורית ושליחת תמונה באפליקציית וואצאפ או בדוא"ל shirlyyaakov@gmail.com שיוודא שהמוצר המוחזר שלם, ונמצא באריזתו המקורית מבלי שנפתחה ו\או נפגמה.
במקרה של החזרה\ביטול לאחר ביצוע המשלוח ואספקת המוצר\ים ללקוח אנו נזכה את הלקוח במלוא הסכום בניכוי עלות המשלוח. המוצר יוחזר למחסני החברה על חשבון ובאחריות הלקוח בלבד. הלקוח יישא בכל עלויות החזרת המוצרים למחסני החברה.

משלוחים ומועדי אספקה
משלוחים באזור יקנעם והסביבה.
במידה וכתובת אספקת המוצר נמצאת באזור יקנעם, יקנעם מושבה, קיבוצי מגידו, רמת ישי, טבעון. תשתדל שכל ההזמנות יסופקו בתוך יומיים עד ארבעה ימים, למעט ימי ו' ערבי חג , שבתות וחגים. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר בנייד – 0522773553 ונעשה כל מאמץ לספק את המוצר בהקדם. משלוחי הזמנות שסכום הרכישה שלהן עולה על 400₪ – מבוצעים בחינם.
משלוחי הזמנות שסכומי הרכישה שלהן עד 400 ₪ – יבוצעו בעלות דמי משלוח של 29 ₪ .

משלוחים בשאר אזורי הארץ
במידה וכתובת האספקה נמצאת ברחבי הארץ (למעט יקנעם והסביבה ) בהזמנה בימים א'-ה' הזמנות שיתקבלו עד השעה 11:00 יסופקו לרוב עד שישה ימי עסקים מיום שלאחר אישור התשלום. בהזמנות שיתקבלו ביום ה' מהשעה 11:00 , ימי ו' וערבי חג, שבתות וחגים, יסופקו לרוב עד שמונה ימי עסקים מיום שלאחר צאת השבת ו\או החג ובכפוף לאישור התשלום. כל משלוח עד 20 ק"ג יחויב בעלות משלוח של 29 ₪. משלוח לאזור אילת והערבה יחויב בעלות נוספת של 10 ₪ .

תנאים נוספים
נרשמת לאתר שירלי יעקב הזכות לשנות את התקנון ו\או כללי הרכישה ו\או המחירים מעת לעת ע"פ שיקול דעתה וללא כל הודעה מוקדמת.
האחריות למוצרים שיש עבורו אחריות יצרן/יבואן – תחול על היצרן/יבואן הרשמי.
האחריות על שאר המוצרים ועל כאלו שאין עבורם אחריות יבואן רשמי יחולו על אתר שירלי יעקב
האחריות תקפה ללקוחות שביצעו את הרכישה באמצעות האתר בלבד.
אתר שירלי יעקוב  ו/או "מי בטעמה" ו\או שירלי יעקוב לא יהיו אחראים לנזקים ישירים או עקיפים שנגרמו כתוצאה משימוש שגוי במוצר.
לא נישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית מכל גורם שאינו בשליטתנו המלאה.
" אתר שירלי יעקב ו\או מי בטעמה ,לא יישאו בכל אחריות לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתם. כדוגמת תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים ו\או מערכות תקשורת, תקלות בשירות הדוא"ל.
פעולות איבה ו\או כוח עליון (מלחמה, רעידת אדמה, מזג אוויר וכו') ו\או אירועים שייפגעו שהשלמת תהליך הרכישה.
במקרים אלו רשאים אתר שירלי יעקב להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה, ולבטל את חיובו של מבצע הרכישה.
הדין החל על הצעותיך ועל תקנון זה , הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל עניין ומחלוקת נתונה לבתי המשפט המוסמכים בעיר חדרה בלבד.

תודה רבה ורכישה נעימה.
צוות שירלי יעקב

דילוג לתוכן